GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 8135635
nr 813 5635
Tallrikar
3 st, 1700-tal, Kina, diameter: 23
Kondition: mindre skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 mars 2013
kl 21:04:17
300 kr
700 kr
450 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr